VÄGGPLAKETTER, 1 par, Eneret Royal Copenhagen, 1900-talets början.

300964. VÄGGPLAKETTER, 1 par, Eneret Royal Copenhagen, 1900-talets början.

25 x 12,5 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 12,5 cm.

Nagg.

Antal besök: 1 754