SÅSSKEDAR, 2 st, silver, vikt ca 84 gram, 1861 och 1873.

300908. SÅSSKEDAR, 2 st, silver, vikt ca 84 gram, 1861 och 1873.

Båda monogramsignerade.
Längd 19,5 - 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda monogramsignerade.
Längd 19,5 - 20 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 691