Modulär soffa/soffa med ottoman, läder.

3009043. Modulär soffa/soffa med ottoman, läder.

modulsoffa/soffa/hörnsoffa med ottoman, tredelad modulsoffa bestående av två raka och en hörnmodul, var och en klädd och täckt med äkta brunt läder, ottomanskt fodral i konstläder,
Mått ca.:
Sidoelement: H. 69 cm, B. 143 cm, längd 94 cm,
Sidoelement: H. 69 cm, B. 164 cm, längd 94 cm,
Hörnelement: H. 69 cm, B. 90 cm, längd 90 cm,
Ottoman: H. 42 cm, B. 72 cm, djup 72 cm.

Tecken på slitage och nötning lämplig för ålder, partiella repor i lädret, syntetiskt läder på ottomanen i en annan nyans.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca.:

Antal besök: 312