TAKLAMPA i mässing och kristall. 1900-tal.

300886. TAKLAMPA i mässing och kristall. 1900-tal.

Diameter 26 cm.

Bruksslitage, prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 26 cm.

Bruksslitage, prismor saknas.

Antal besök: 562