MATTA, röllakan, signerad GS.

MATTA, röllakan, signerad GS.
3008782. MATTA, röllakan, signerad GS.

137 x 195 cm.

Bruksslitage, skada (se bild).

Gör en kostnadsfri värdering!

137 x 195 cm.

Antal besök: 423