BÖCKER, halvfranska band, ca 60 st, 1900-tal.

3008741. BÖCKER, halvfranska band, ca 60 st, 1900-tal.

Blandade titlar, bla Selma Lagerlöf, Moa Martinsson, Karl Gunnarson.

Varierat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierat bruksslitage.

Antal besök: 415