YTTERFODER OCH LJUSSTAKE, keramik, Höganäs, 1900-tal.

3008240. YTTERFODER OCH LJUSSTAKE, keramik, Höganäs, 1900-tal.

Höjd 5-14, diameter ca 17 cm.

Bruksskick, ytslitage, undersides tillverkningsmiss på ljusstaken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5-14, diameter ca 17 cm.

Antal besök: 209