SPEGEL, sengustaviansk, 1700/1800-tal.

300802. SPEGEL, sengustaviansk, 1700/1800-tal.

Höjd 56, bredd 32 cm.

Senare bronserad, möjligen senare glas. Glas med fläckar. Åldersslitage, maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56, bredd 32 cm.

Antal besök: 1 013