JENS MATHISEN. Bygatan, olja på pannå, signerad o daterad -75.

300783. JENS MATHISEN. Bygatan, olja på pannå, signerad o daterad -75.

33,5 X 24,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

33,5 X 24,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 1 454