ASTRI BERGMAN-TAUBE. Bronsplakett, föreställande Evert Taube, signerad Astri Bergman-Taube.

300761. ASTRI BERGMAN-TAUBE. Bronsplakett, föreställande Evert Taube, signerad Astri Bergman-Taube.

Enligt äkthetsintyg på baksida: exemplar 178/45.
Diameter 28,5 cm.

Bruksslitage.

Astri Bergman-Taube (1898–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 28,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 522