Skål signerad undertill, Orrefors, Ge 4550-12, samt etikettmärkt Orrefors Sweden, diameter ca 19,5, höjd ca 10 cm.
Vas med dekor av fiskar, osignerad, höjd ca 23 cm.
Bruksslitage, repor.
Bruksslitage, repor.