TRÄDGÅRDSURNOR, 2+1 st, betong, 1900-talets andra hälft.

300740. TRÄDGÅRDSURNOR, 2+1 st, betong, 1900-talets andra hälft.

Höjd 29-39 cm.

Slitage, märken, ställvis hårt kantslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29-39 cm.

Antal besök: 600