TAKPLAFOND, Carl Fagerlund samt VÄGGLAMPA, 1900-tal.

30072. TAKPLAFOND, Carl Fagerlund samt VÄGGLAMPA, 1900-tal.

Takplafond, diameter ca 37 cm.

Bruksslitage. Slitage på vägglampa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 960