VÄGGRELIEFER, 3 st, bemålat gips, Christina Lundgren-Alm, signerade, 1900-tal.

300727. VÄGGRELIEFER, 3 st, bemålat gips, Christina Lundgren-Alm, signerade, 1900-tal.

Väggrelief, "Blåmes och solrosor", 21,5 x 14 cm.
Väggrelief märkt på baksida, Från Lena Konfirmanden, 1962, 18,5 x 12 cm.
Väggrelief, "Kungsängs-Liljeälva", 12,5 x 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 573