DANTESTOLAR, ett par, 1800-tal.

300714. DANTESTOLAR, ett par, 1800-tal.

Skuren dekor.

Slitage, stötmärken, skador samt lagningar. Senare klädsel samt kuddar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor.

Antal besök: 895