3006966. antik byrå med spegel.
Antik byrå med spegel av fanerat trä. Två små lådor och två stora lådor, gängade lådor.
Spegelns mått: H. 85 cm. B. 65 cm
Bröstmått: H. 87 cm. B. 98 cm T. 51,5 cm.
Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor och skav.