antik byrå med spegel.

antik byrå med spegel.
3006966. antik byrå med spegel.

Antik byrå med spegel av fanerat trä. Två små lådor och två stora lådor, gängade lådor.
Spegelns mått: H. 85 cm. B. 65 cm
Bröstmått: H. 87 cm. B. 98 cm T. 51,5 cm.

Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 481