FANNY KLINGBOM (1861-1926). Hotell Rydberg, olja på duk, signerad och daterad 1914.

3006722. FANNY KLINGBOM (1861-1926). Hotell Rydberg, olja på duk, signerad och daterad 1914.

Mått ca 32x45 cm.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 32x45 cm.

Ytsmuts.

Antal besök: 1 439