SOFFA i brunt skinn, 3-sits, Danmark.

300649. SOFFA i brunt skinn, 3-sits, Danmark.

3-sits soffa med lösa rygg och sittdynor.
Detaljer med söm i skinn.
Längd ca 215 cm.
Bredd ca 85 cm.
Höjd ca 74 cm.

Bruksslitage.
Ben med avslag, repor.
Skinndynor med slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Detaljer med söm i skinn.
Längd ca 215 cm.
Bredd ca 85 cm.
Höjd ca 74 cm.

Bruksslitage.
Ben med avslag, repor.

Antal besök: 1 076