3-sits soffa med lösa rygg och sittdynor. Detaljer med söm i skinn. Längd ca 215 cm. Bredd ca 85 cm. Höjd ca 74 cm.
Bruksslitage. Ben med avslag, repor. Skinndynor med slitage, färgbortfall.