SKÅP/SKIVSTÄLL, teak, 1900-talets mitt.

300638. SKÅP/SKIVSTÄLL, teak, 1900-talets mitt.

Skåp med fack för LP skivor
Längd 62, bredd 34, höjd 46 cm.

Repor, ovansida med två brännmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp med fack för LP skivor

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 9 732