BORDSLAMPA, asiatisk.

BORDSLAMPA, asiatisk.
3006302. BORDSLAMPA, asiatisk.

höjd ca 48cm med skärm ca 59cm.

Bruksslitage, nagg/sprickor
Fungerade vi katalogiseringstillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg/sprickor

Antal besök: 450