KARMSTOL, 1900-talets andra hälft.

300625. KARMSTOL, 1900-talets andra hälft.

Nitad galonklädsel.

Slitage och repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nitad galonklädsel.

Slitage och repor, fläckar.

Antal besök: 662