KORGAR, 7 st, flätade, 1900-tal.

3006224. KORGAR, 7 st, flätade, 1900-tal.

Höjder 11-56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder 11-56 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 183