Komposition, carborundum, signerad och numrerad 40/60.

300601. Komposition, carborundum, signerad och numrerad 40/60.

ca 38 x 28,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 38 x 28,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 812