WALTER MENSCH. Parisiska minnen.

300576. WALTER MENSCH. Parisiska minnen.

Olja på hårdpapp.
60 x 71cm
Signerad längst ner till höger.

Re-inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på hårdpapp.
60 x 71cm

Re-inramad.

Antal besök: 1 719