FLASKÖPPNARE, metall, 1900-tal.

300521. FLASKÖPPNARE, metall, 1900-tal.

Ankhuvud. Höjd ca. 8 cm.

Bruksslitage. Något anlupet på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ankhuvud. Höjd ca. 8 cm.

Antal besök: 741