VITRINSKÅP, 18/1900-tal.

VITRINSKÅP, 18/1900-tal.
300503. VITRINSKÅP, 18/1900-tal.

Grönmålad, längd 82 cm, bredd 35 cm, höjd 172 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 713