Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, parian, "Hund med pojke" efter A. Rudenschöld, Gustafsberg 1920, stämpelsignerad.
300465. FIGURIN, parian, "Hund med pojke" efter A. Rudenschöld, Gustafsberg 1920, stämpelsignerad.
Längd 18 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 18 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 015