MATSERVIS, 55 delar, Victoria, Tjeckoslovakien, 1900-tal.

300454. MATSERVIS, 55 delar, Victoria, Tjeckoslovakien, 1900-tal.

Tallrikar 12 st, djupa tallrikar 11 st, terrin, assietter 12 + 12 st, 8 skålar och uppläggningsfat.

Bruksslitage, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 682