RING, 18 K vitguld, med 8 st briljanter om ca 1,76 ct enligt gravyr. 6,3 gram.

300447. RING, 18 K vitguld, med 8 st briljanter om ca 1,76 ct enligt gravyr. 6,3 gram.

Stämplad Jlan 1996.
Storlek ca 18 mm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad Jlan 1996.
Storlek ca 18 mm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 416