VÄVNAD, "Blomlapp", signerad AB MMF (Märta Måås-Fjetterström), ca 28x30,5 cm.

300440. VÄVNAD, "Blomlapp", signerad AB MMF (Märta Måås-Fjetterström), ca 28x30,5 cm.

"Scilla". Formgiven 1939.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Scilla". Formgiven 1939.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 285