VÄVNAD, "Blomlapp", signerad AB MMF (Märta Måås-Fjetterström), ca 27x27 cm.

300434. VÄVNAD, "Blomlapp", signerad AB MMF (Märta Måås-Fjetterström), ca 27x27 cm.

"Pingstlilja". Komponerad 1939.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 219