TEDOSOR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal.

300423. TEDOSOR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal.

Höjd 10 - 13 cm.

Skador, nagg, lagningar, etikettrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 - 13 cm.

Antal besök: 636