SKRIN, 1800-tal.

300416. SKRIN, 1800-tal.

Längd 50,5, bredd 45, höjd 16 cm.

Renoverad, kompletterad, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
300416. SKRIN, 1800-tal.

Antal besök: 685