MATTA, röllakan, "Vårflöden", Judith Johansson, signerad JJ, ca 228x179 cm.

300413. MATTA, röllakan, "Vårflöden", Judith Johansson, signerad JJ, ca 228x179 cm.

Etikettmärkt "Vårflöden".

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt "Vårflöden".

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 2 286