AKRIVSKÅP, 1900-talets mitt.

AKRIVSKÅP, 1900-talets mitt.
3004093. AKRIVSKÅP, 1900-talets mitt.

Fack, draglådor.
Höjd ca 167 cm
Bredd 116 cm
Djup 54 cm.

åldersslitage, slitage/skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fack, draglådor.
Höjd ca 167 cm
Bredd 116 cm
Djup 54 cm.

Antal besök: 709