SMINKBORD, 1940/50-tal.

SMINKBORD, 1940/50-tal.
3004079. SMINKBORD, 1940/50-tal.

Längd ca 95 cm. Höjd ca 73 cm.

Bruksslitage, fläckar, slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 466