MATSALSMÖBEL,"Vardags", Carl Malmsten, 1900-talets senare del.

300372. MATSALSMÖBEL,"Vardags", Carl Malmsten, 1900-talets senare del.

Bord längd 135, bredd 90, höjd 75.
2 skivor bredd 54,5
6 stolar höjd 86 cm.

Slitage, fläckar, skav, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 skivor bredd 54,5
6 stolar höjd 86 cm.

Antal besök: 2 020