PIEDESTAL samt BLOMPALL, gustaviansk stil,1950-tal..

300329. PIEDESTAL samt BLOMPALL, gustaviansk stil,1950-tal..

Marmorskiva

Piedestal, Höjd 65 cm
Blompall, Höjd 31 cm.

Bruksslitage.Piedestalens fot med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Marmorskiva

Piedestal, Höjd 65 cm
Blompall, Höjd 31 cm.

Antal besök: 5 310