ERIK BRANDT. Figurer. Pastell, signerad och daterad 57.

300322. ERIK BRANDT. Figurer. Pastell, signerad och daterad 57.

20,5 x 24,5 cm.

Passepartout med fläckar, ej examinerad ur ram.

Erik Brandt (1901–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

20,5 x 24,5 cm.

Erik Brandt (1901–1987)

Antal besök: 744