BENGT RÅSTEN. Äldre herre, träskulptur, signerad B Råsten och daterad 1987.

300321. BENGT RÅSTEN. Äldre herre, träskulptur, signerad B Råsten och daterad 1987.

Höjd inklusive träfot 16 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inklusive träfot 16 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 6 066