MATTA, rölakan, signerad AW. 235 x 167 cm.

300318. MATTA, rölakan, signerad AW. 235 x 167 cm.

Geometrisk dekor.

Bruksslitage, ställvisa fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometrisk dekor.

Antal besök: 919