MATBORD, "Perstorpsskiva", 1900-talets andra hälft.

3003092. MATBORD, "Perstorpsskiva", 1900-talets andra hälft.

Längd 90 cm, bredd ca 75 cm, höjd ca 74 cm.
Två utdragbara skivor á ca 29.5cm vardera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 720