SKOMAKARLAMPA, med HISS, 1900-talets första hälft.

300271. SKOMAKARLAMPA, med HISS, 1900-talets första hälft.

Skärmens diameter ca 24,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärmens diameter ca 24,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 693