HJALMAR FALK. Landskap. Akvarell, signerad.

300268. HJALMAR FALK. Landskap. Akvarell, signerad.

19,5 x 27,5 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

19,5 x 27,5 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 3 658