BOKHYLLA, 1950-tal.

BOKHYLLA, 1950-tal.
300249. BOKHYLLA, 1950-tal.

Fanerad med teak. Tre lådor. Längd 50, bredd 45, höjd 154 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
300249. BOKHYLLA, 1950-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 828