Kaktång i silver. Längd 15 cm. Gewe Silvervarufabriken Ab, Malmö, 1965. Stämplad: GEWE, M, kattfot, S, P9.
Sked i silver, dekor av same och ren. Bror Onnela, Haparanda, 1946. Längd 16 cm. Stämplad: BO, kattfot, S, H, U8.
Sked i silver, dekor av same och ren. Eric Lindbäck, Nederkalix, 1946. Längd 14 cm. Stämplad: G.R.L, kattfot, S, N, U8.
Sked i silver. Längd 12 cm. Stämplad: OVH, Stockholms stads stämpel, kattfot, S, otydlig årsstämpel.
Totalvikt 100 gram.
Bruksskick.
Totalvikt 100 gram.
Bruksskick.