SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal.

30022. SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal.

Fanerad i mahogny med svärtade detaljer, dekorerad med pilaster kolonner.
Höjd 105 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 659