LAMPBORD, ett par, rokokostil, 1900-tal.

300207. LAMPBORD, ett par, rokokostil, 1900-tal.

Valnöt. Diameter 61, höjd 56 cm.

Bruksslitage, ett bord med smärre slagmärken på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 505