FIGURIN, porslin, Meissen-liknande stämpel , 1700/1800-tal.

300197. FIGURIN, porslin, Meissen-liknande stämpel , 1700/1800-tal.

Höjd ca. 12 cm.

Nagg, slitage, hand saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 12 cm.

Nagg, slitage, hand saknas.

Antal besök: 1 605